سر خط خبرها :   


/سخنی نقد آمیز با حسن هاشم زاده مدیر سایت خبری سوک و رییس هئیت مدیره باشگاه کارگر بنه گز
بازدید: ۲۴۴۶ | تاریخ انتشار: شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۲۲ | شناسه مطلب: ۲۹۴۴ |

تقریبا چند ماهی میشود که خبر انتصاب آقای کیوان (حسن) هاشم زاده به عنوان رئیس هئیت مدیره کارگر بنه گز را دروبلاگ باشگاه کانون تنگ ارم و سایت خبری سوک خواندیم و مطلع شدیم ، از یک طرف بعنوان یک دوست و همشهری بسیار مسرور و شادمان بودیم و برای ایشان دسترسی به مراحل بالاتر و طی کردن پله های ترقی را از خداوند منان خواستار شدیم ولی در روی دیگر سکه که شاید بیشتر نمود پیدا میکند و خواهد ولی با وضعیت فعلی که منطقه و در کل ورزش کشور دارد بدون شک بی پاسخ خواهد ماند و نگرانی ها ، ناراحتی ها و صداهای اعتراض ورزشکاران بازهم مثل سابق راه به جایی نخواهد برد . در شهر تنگ ارم و بخش ارم هستند جوانان ورزشکاران ورزشدوست و با استعدادی که با سازماندهی خوب آنها میشود هم کار خیر و خداپسندانه کرد و هم همشهریان خود را در سطوح بالاتر شهرستان و استان و حتی کشور دید.چرا بخش بوشکان توانایی اداره کردن ۱۴ تیم باشگاهی در زمینه فوتبال را دارد ؟ چرا این بخش پتانسیل خرید سهمیه لیگ فوتبال استان وکسب مقام های برتر بانوان در رده های مختلف سنی در سطح استان در رشته های رزمی را دارد؟

آقای هاشم زاده شما که بعنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب شده اید و توانایی آن را دارید که یک باشگاه در سطح استان را از هر لحاظی( خصوصا مالی) حمایت کنید آیا اولویت با جوانان ، دوستان و ورزشکاران شهر خود نبود ؟ شمایی که بدون شک از وجه خوب خانوادگی هم در میان همشهریانتان برخوردار هستید و قبلا هم امتحان را بخوبی پس داده اید آیا روا نبود با یک برنامه ریزی خوب و هدفمند و با حمایت های خود شما ، بجای کارگر بنه گز ، باشگاهی از شهر خود را در سطح بالای استان ببینید؟

آیا شما اطلاع دارید که تیم های نونهالان و بزرگسالان شهرتان برای مسابقات برون منطقه ای از وانت بارو دیگر وسایل غیر ایمنی دیگر نظیر پشت پراید برای شرکت در این مسابقات استفاده میکنند؟

و در اخر : آقای هاشمزاده ما ورزشکارن و جوانان ورزش دوست شهر تنگ ارم این را فقط چون با شناختی که از جنابعالی و سابقه درخشان شخصی و خانوادگی شما در امر ورزش داشته بعنوان گلایه های دوستانه و انتظاری که از شما داشته ایم بیان کرده ایم و مطمئن باشید دعای خیر ما بدرقه راه شما برای طی نمودن هر چه سریعتر پله های ترقی خواهد بود.

امید است روزی هم برسد که تیمی از شهر تنگ ارم و دیار ارم در سطوح بالای ورزش استان خود نمایی کند.
به امید فرداهای بهتر
84242427083101691985
تیم زیر ۱۴ ساله های کانون برای شرکت در مسابقات بخش بوشکان
Copy of 38059229938745340939
سفر تیم زیر ۱۱ ساله های کانون به مسابقات بخش بوشکان
80892363551732711633
سفر تیم بزرگسالان کانون به مسابقات جام نوروز بالاده فارس
Copy of 72463543103449048621

88828674920825108039
مراسم انتصاب کیوان هاشمزاده بعنوان ریئس هئیت مدیره کارگر بنه گز
منبع : وبلاگ کانون تنگ ارم

Hits
 

نوشتن دیدگاه

قوانین سایت:

1- نظرات کاربران به هیچ وجه بیان دیدگاه فاریاب نیوز نبوده و جزء محتوای وب سایت محسوب نمی گردد؛ از اینرو پیشنهاد می گردد بدان استناد نگردد.

2- نظرات شما به دلایل ذیل ممکن است حذف گردد:
الف) بنا به تشخیص مدیریت وب سایت
ب) بنا به درخواست مراجع قضایی

3- اظهارنظرها باید مودبانه و با زبان مناسب و به فارسی نوشته شود.

4- اظهارنظرها باید سازنده با لحنی مناسب نوشته شود، نه با نیت بد یا برای آزردن دیگران.

5- نظرات صرفا در مورد مطلب ، و دیدگاه سایر کاربران بیان گردد، تبلیغاتی ، فعالیت تجاری ، نشر اکاذیب ،اخلالگرانه، توهین آمیز و برخورنده نباشد.

6- نام کاربری شما نیز نباید شامل کلمات نامناسب (بی ادبانه یا توهین آمیز) باشد.

7- فاریاب نیوز به دلیل اینکه یک سایت محلی است اجازه سانسور نام افراد در نظرات را دارد اما محتوای نظر را ویرایش و سانسور نمی کند.

---------------------------------------------------------